Naujienos
K. Donelaitis
Apie K.Donelaitį
Muziejus
Nuorodos
Leidiniai
Keleiviui
Kontaktai
Vaizdai

 

Naujienų prenumerata

 

Naujienų prenumerata
Įveskite.Neteisingas formatas.
Pažymėkite. Sutinku gauti
www.donelaitis.info
tinklapio naujienas

Parama žurnalui "Donelaičio žemė" ir svetainei
2022-02-01

Gerbiami “Donelaičio žemė” skaitytojai,

Maloniai pranešame, kad po derybų su AB Lietuvos paštas, iki vasario 21 d. dar galite užsiprenumeruoti K.Donelaičio draugijos leidžiamo žurnalo “Donelaičio žemė” 2022 metų visų 4 ketvirčių numerius. Prenumeruoti galite pašto skyriuose gyvai arba interneto svetainėje adresu http://prenumeruok.lt/NewSubscription.aspx .

Šios svetainės langelyje “Paieška pagal pavadinimą” pasirinkti leidinį Donelaičio žemė, spauskite „tęsti“, užpildykite savo duomenis, spauskite „tęsti“, vėliau laukelyje „keliems mėn.“ - pasirinkite 10 mėn.; dar kartą „tęsti“, ir toliau taip pat sekti sistemos laukelių klausimus ir juos tinkamai užpildyti bei per elektroninę bankininkystę apmokėti. 

Žurnalą taip pat galima prenumeruoti pašto skyriuose. Po vasario 21 d. bus galima prenumeruoti tik š.m. II-IV žurnalo numerius. 
 
Iš Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo, projekto "Lietuva abipus sienos" (4 ketvirtinių žurnalo numerių parengimui ir leidybai) 2022 metams gauname apie 25% reikalingos sumos (viso 2000 Eur). Mažesnė parama ir bragstančios paslaugos sąlygojo leidinio tiražo mažinimą. Ieškome papildomų rėmėjų. 
Vieno numerio metinė prenumerata Lietuvoje (su pristatymu į namus ar darbovietę) Jums kainuos 8 eurus. Ši suma tai parama žurnalo leidybai, o tuo pačiu ir patogus būdas mėgstamą žurnalą gauti tiesiogiai į namus bei darbovietę, ar kitą įstaigą. Jį taip pat galima prenumeruoti bei dovanoti artimam žmogui ar įstaigai.   
 
Neturintiems galimybių žurnalą prenumeruoti, jį kviečiame skaityti mūsų svetainėje http://donelaitis.info/file/Dzeme237in.pdf (čia naujausius žurnalus patalpiname po išleidimo praėjus maždaug mėnesiui laiko) arba Lietuvos bibliotekose. Papildomai, mūsų draugija kiekvieno numerio po 24 vienetus dovanoja Marijampolės savivaldybės bibliotekoms. Tad žurnalą kviečiame skaityti ir jose.
 
 
Šios interneto svetainės (www.donelaitis.info) palaikymą ir plėtrą, tame tarpe žurnalo el. kopijų bei kitų naujienų ar straipsnių rengimą ir talpinimą šiais metais iš dalies remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas. Jis projektui "Karaliaučiaus kraštas ir kultūra - tarp istorijos ir tapatybės" skyrė 4000 Eur sumą. 
 
 
Pagarbiai - 

Gintaras Skamaročius,
Kristijono Donelaičio draugijos pirmininkas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprendimas: www.arius.lt