Naujienos
K. Donelaitis
Apie K.Donelaitį
Muziejus
Nuorodos
Leidiniai
Keleiviui
Kontaktai
Vaizdai

 

Naujienų prenumerata

 

Naujienų prenumerata
Įveskite.Neteisingas formatas.
Pažymėkite. Sutinku gauti
www.donelaitis.info
tinklapio naujienas

Paaiškėjo konkurso rezultatai
2012-05-17

Kristijono Donelaičio draugijos Marijampolės skyrius organizavo rašto darbų, skirtų didžiojo lietuvių poeto 300-ųjų gimimo metinių minėjimui, konkursą „Rašome Donelaičiui".  Laukiami buvo visi: moksleiviai, studentai ir vyresni, norintys  išbandyti jėgas, atskleisti kūrybinius sugebėjimus bei parodyti meilę ir pagarbą lietuviško poetinio  žodžio pradininkui.
Konkurso finalas vyko gegužės 4-ąją, prieš tradicinę Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.
Konkurse iš viso dalyvavo 33 autoriai, pateikę autorinius darbelius, buvo ir trys kolektyviniai darbai, daugiausia -- scenarijai. Trys darbai buvo parašyti vyresnio amžiaus kūrėjų. Moksleivius konsultavo 11 mokytojų. Džiugu, kad savo kūrybinius darbus atsiuntė ir 4 mokytojos.
Finalinė konkurso šventė surengta Taukaičiuose, klojimo teatre „Gegnė“. Gražią ir saulėtą dieną šventę pradėjo „Vilgos“ šokėjos (vadovė Virginija Sagulina), labai simbolišku šokiu „Šešupėlė“ pakviesdamos renginio dalyvius rimtam pokalbiui.
Liuteroniškas giesmes giedojo ir jų mokė kunigas Vaidas Klesevičius.
Šio renginio globėjai buvo Marijampolės savivaldybės švietimo ir kultūros skyrius, VšĮ Nemuno euroregiono Marijampolės biuras, labdaros ir paramos fondas „Sūduvos ateitis“.
Renginio dalyviai pasodino 8 medelius, kuriuos padovanojo Marijampolės miškų urėdija. Savo ąžuoliuką pasodino ir renginio svečiai -- jaunieji Motiejaus Valančiaus blaivybės draugijos nariai.

„Sūduvos gido“ inf.

Nuotraukose – renginio akimirka
 

 

 

Sprendimas: www.arius.lt